ROYAL DENİZCİLİK AŞ
ROYAL DENİZCİLİK AŞ
Tanıtım Videosu

Denizcilik ve Endüstriyel makine alanlarında faaliyet gösteren Royal Denizcilik, kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği birbirinden önemli projelerle Türk Ekonomisine ve Dış Ticaretine katma değer yaratmanın gururunu yaşamaktadır.

Denizcilik sektöründe Ticari ve Endüstriyel gemi dizaynı ve inşası yanında; ultra lüks mega yat projeleri de Royal Denizcilik tecrübesi ve titizliğinde vücuda getirilmektedir. Royal Denizcilik Dizayn departmanı tekne iç ve dış tasarımı konusundaki tecrübesini, verimli bir proje yönetimi ile harmanlayarak; yüksek kalite ve konfor standartlarında anahtar teslim projelere imza atmaktadır.

Moskova Radisson Hotel için ürettiğimiz 5 adet lüks restoran gemisi, 2010 yılından beri bölgenin en gözde gemileri olarak hizmet vermektedir. 2012 Haziran ayında tamamladığımız 45m Sailing Yacht projemiz “60 years” ise, katıldığı 2012 Monaco Yacht Show’da beğeni ve takdir toplamış; Mayıs 2013’de neticelenecek World Superyacht Award yarışmasında da finale kalmıştır.

Royal Denizcilik, Endüstriyel makine konusunda da girdiği sınavı başarı ile vererek proje danışmanlığını ve makine parkur teminini gerçekleştirdiği Tebriz’deki demir çelik tesisi “Foulad Kaveh”i devreye alarak, Türk Makine Sanayiinin gururu olmuştur.

Royal Denizcilik kıymetli madenler ticareti konusunda da dönemsel ihracatlar yapmaya devam etmektedir.

Şirket Web Sitesi: http://royaldenizcilik.com.tr
Tüm hakları saklıdır.